Ezen a Japán gólon még sokáig fognak vitatkozni

japan masodik golja spanyolorszag ellen

Japán megszerezte a vezetést Spanyolország ellen, egy nem mindennapi góllal. A japán csapat a második félidőre oroszlánként jött ki a pályára, és gyorsan megfordították a meccset.

A vitatott gól

A labda úgy tűnik, hogy kint volt. A játékvezető nem adta meg a gólt, ám a VAR szobából úgy határoztak, hogy mégis megadható, GÓL, 2-1 ezzel japánnak.

Google_news_logo

A Németek szenvednek

A csoport másik mérkőzésén gyorsan vezetést szerzett Németország (10′ Gnabry), ám a második félidő 59. percében egyenlített Costa Rica Tejeda révén. Úgy tűnik szégyen szemre csoport utolsó lesz Németország?

Frissítés: Costa Rica vezet Németország ellen!